Problem z kompem.Prosze o pomoc

Rate this Topic

Displaying #1-5 of 5 total posts
76381 Nibs: 953
Posted on May 2nd 2007  -  Subject: Problem z kompem.Prosze o pomoc
Mam maly problem moj komp zostal zainfekowany jakimis trojanami ktore skutecznie blokuja mi dostep do wszystkich poker romow w ktorych mam konto. czy ktos z was mial z czyms takim do czynienia i wie jak sobie z tym poradzic. I jeszczse jedno czy jest mozliwe ze ktos mogl wykrazc moje hasla i posłuzyc sie nimi do jakiegos wałku?
61757 Nibs: 888
Posted on May 2nd 2007
Mam maly problem moj komp zostal zainfekowany jakimis trojanami ktore skutecznie blokuja mi dostep do wszystkich poker romow w ktorych mam konto. czy ktos z was mial z czyms takim do czynienia i wie jak sobie z tym poradzic. I jeszczse jedno czy jest mozliwe ze ktos mogl wykrazc moje hasla i posłuzyc sie nimi do jakiegos wałku? myslisz ze ktos specjalnie Cie atakowal by wykrasc ci hasla z pokerroomow? no chyba ze masz tam setki lub tysiace dolarow ?? proponuje ladny format C i po sprawie
74554 Nibs: 5,217
Posted on May 23rd 2007
nie wiem
---------------------------------------------------------------------------------- the two will do.
79756 Nibs: 1,550
Posted on Jun 14th 2007
Sprawa nie jest taka blaha. Slyszalem o przypadku, ze gosciowi wykradli haslo do pokerroomu i potem zaczeli grac na stolach jego pieniedzmi. I on nawet to widzial jak grali pod jego nickiem na stole! I przegrali wszystko co mial na koncie w pokerroomie.
100429 Nibs: 665
Posted on Apr 9th 2012
A w Krakowie podobno bija murzynow...  ;)
Dopoki walczysz jestes zwyciezca
Displaying #1-5 of 5 total posts

header

[close]