Neteller

Rate this Topic

Displaying #16-18 of 18 total posts First Previous  1 2 
85869 Nibs: 368
Posted on Feb 19th 2008
Ja tam nie mialem problemow z Netellerem. Z tym, ze rejestrowalem tam konto juz kupe czasu temu. Ale watpie, zeby to mialo jakies znaczenie. Co do powyzszej wypowiedzi. MoneyBookers jest w Polsce i ogolnie w Europie chyba bardziej znane i czesciej uzywane niz Neteller. Jednak jesli nastawiasz sie na wieksze wygrane, czy w pokerze czy w zakladach, lepsza opcja jest raczej Neteller. Z tego wzgledu, gdyz z MoneyBooker kase wyplacisz jedynie na konto bankowe. Przy wiekszych wyplatach moze sie doczepic US. Jesli chodzi o zaklady to raczej mniejsza na to szansa, jednak przy pokerze jest to bardziej prawdopodobne. Neteller ma opcje wyrobienia sobie karty PrePaid. Czyli bez problemu mozna sobie wyplacac srodki z kazdego chyba bankomatu w Polsce, jak i na swiecie. Przez dlugi czas korzystalem z MoneyBookers i pewnie nadal bede korzystal, jednak wiekszosc srodkow mam zamiar przechowywac teraz na Netellerze. To takie moje osobiste zdanie na ten temat, z ktory nie kazdy oczywiscie sie musi zgodzic.
87598 Nibs: 578
Posted on Feb 22nd 2008
neteller jak neteller
100429 Nibs: 665
Posted on Apr 7th 2012
zaiste, czasami trzeba sie naczekac
Dopoki walczysz jestes zwyciezca
Displaying #16-18 of 18 total posts First Previous  1 2 

header

[close]