Jak uplodowac obrazek?

Rate this Topic

Displaying #1-9 of 9 total posts
84451 Nibs: 1,180
Posted on May 29th 2008  -  Subject: Jak uplodowac obrazek?
Witam! Mo¿e mi ktoœ krok po kroku napisaæ, jak za³adowaæ obrazek w moim profilu? Da³em "przegl¹daj" w moim komputerze, wybra³em obrazek, wstawi³em odnoœnik. Nic siê nie zmieni³o na stronie, ¿eby mo¿na by³o zapisaæ go. Na dole klikn¹³em "edit my profile", obrazku jak nie by³o, tak nie ma, lecz pojawi³a siê informacja: "Extension is not allowed", zaœ wy¿ej: "Error: The Profile could not be saved! Please check the form for errors and try again!". Co trzeba wiêc zrobiæ, aby móc go wreszcie wstawiæ w profil? Pozdrawiam
Posted on Jun 8th 2008  -  Subject: nie ma obrazka
A u mnie obrazka dalej jak nie bylo, tak nie ma. Nie pojawia sie zadne okno do zapisania obrazka z odnosnika w komputerze. Pisalem do supportu strony i wyslalem im obrazek do zbadania problemu, ale oni maja chyba wazniejsze sprawy na glowie, niz zajmowanie sie jakims profilem. Szkoda, ze tutaj tez nikt nie pojawil sie z pomoca.
Posted on Jun 17th 2008  -  Subject: Upload picture
A u mnie obrazka dalej jak nie bylo, tak nie ma. Nie pojawia sie zadne okno do zapisania obrazka z odnosnika w komputerze. Pisalem do supportu strony i wyslalem im obrazek do zbadania problemu, ale oni maja chyba wazniejsze sprawy na glowie, niz zajmowanie sie jakims profilem. Szkoda, ze tutaj tez nikt nie pojawil sie z pomoca.Nikt nie odpowiada, wiec sam sobie odpowiadam. Z supportu choc minelo juz kilka tygodni od mojego maila do nich, aby poradzili cos mi z tym obrazkiem, albo sami go wstawili, odpowiedzi nie otrzymalem. Tknelo mnie dzis, zeby sprawdzic, czy pod przegladarka Mozilla da sie cos z tym obrazkiem zrobic. Zazwyczaj korzystam z IE. Otworzylem wiec strone pod Mozilla i... od razu jakos latwiej ta strona weszla (zazwyczaj czasowo trwalo to dluzej), a w dodatku jakos przejrzysciej wygladala. Wszedlem wiec na "edit my profil" wstawilem odnosnik do obrazka i wprowadzilem inne zmiany i... od razu zadzialalo. Wniosek: pod Mozilla nie ma problemu z uplodowaniem obrazka, w IE nie daje sie wstawic. Gdyby ktos mial problem z obrazkiem, czy z edycja profilu tak jak ja wczesniej, tu ma przynajmniej gotowe jego rozwiazanie. No to korzystajcie z porady. Pozdrawiam
90009 Nibs: 2,233
Posted on Jul 1st 2008
DZIEKI WŁASNIE ZTYM SAMYM MIALEM PROBLEM ZARAZ SPROBUJE POD MOZILLA
easycall75
23991 Nibs: 1,152
Posted on Jul 17th 2008
czasem nalezy przeladowac cache przegladarki - samo f5 nie dzialaklikamy prawym na obrazek ktory mamy 'stary' klikamy pokaz/odswiez - powinno dzialacale z tym IE to fakt - cudem jest zeby wyslac z niego  jakis plik na serwer, cos sie zawiesi, jakis timeout i wogole kicha
xxx
90009 Nibs: 2,233
Posted on Jul 17th 2008
u mnie rowniez pod mozilla nie było zadnego problemu
easycall75
96478 Nibs: 1,243
Posted on Aug 26th 2008  -  Subject: odpowiedź
tylko topless można uplowdowac
PokerInside Rules :)
67624 Nibs: 920
Posted on Oct 4th 2010
Będe musiał to sprawdzić bo faktycznie w IE nie działa.
http://jajopy.mybrute.com
100429 Nibs: 665
Posted on Jan 6th 2012
Szok - to jeszcze ktos uzywa IE :)
Dopoki walczysz jestes zwyciezca
Displaying #1-9 of 9 total posts

header

[close]