filmy i nie tylko o tematyce pokerowej.....

Rate this Topic

Displaying #16-17 of 17 total posts First Previous  1 2 
85869 Nibs: 368
Posted on Feb 17th 2008
Pod koniec zeszlego roku wyszedl film Lucky You, polski tytul to "Pokerowy blef". Jeszcze niestety nie ogladalem, ale w najblizszym czasie mam zamiar. Ponizej krotki opis. "Billie Offer (Drew Barrymore) przyje┬┐d┬┐a do Las Vegas w nadziei, ┬┐e zrealizuje swoje marzenia. Pragnie rozpocz┬▒├Ž nowe ┬┐ycie jako piosenkarka ? z dala od dotychczas dobrze jej znanych zadymionych i prowincjonalnych klub├│w ? a Vegas ze swoim przepychem i doskona┬│┬▒ rozrywk┬▒ zdaje si├¬ by├Ž do tego idealnym miejscem.Huck Cheever (Eric Bana) to profesjonalny lecz na┬│ogowy gracz karciany, kt├│ry w mi┬│o┬Âci przeciwnie ni┬┐ przy zielonym stoliku, gra lekko, unikaj┬▒c zaanga┬┐owania si├¬ w powa┬┐ny zwi┬▒zek. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze urocz┬▒ Billie i aby zdoby├Ž jej wzgl├¬dy, musi nauczy├Ž si├¬ traktowa├Ž mi┬│o┬Â├Ž, inaczej jak do tej pory: powinien zaufa├Ž swojemu sercu. Staje te┬┐ do karcianego wy┬Âcigu po g┬│├│wn┬▒ wygran┬▒ w ┬Žwiatowych Zawodach Pokerowych ? $10 000 ? pomimo, a mo┬┐e w┬│a┬Ânie dlatego, ┬┐e podczas turnieju mo┬┐e stan┬▒├Ž oko w oko ze swoim dawno niewidzianym ojcem (Robert Duvall), legend┬▒ pokera i niepokonanym zwyci├¬zc┬▒ zawod├│w."
100429 Nibs: 665
Posted on Apr 14th 2012
Moze byc ciekawie
Dopoki walczysz jestes zwyciezca
Displaying #16-17 of 17 total posts First Previous  1 2 

header

[close]